EĞİTİMLERİMİZ

Satış Danışmanı ( Seviye - 3 ) Eğitimi

Satış Danışmanı ( Seviye - 3 ) Eğitimi

Satış Danışmanı ( Seviye - 3 )  EĞİTİM DUYURUSU...

 

Mayıs ayı içerisinde Satış Danışmanı (Seviye-3) eğitimlerimiz başlıyor. Başvuru ve detaylar için LÜTFEN aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşınız...

Eğitmen Selda ÖZYEŞİL 0 541 252 55 65

Eğitim Danışmanı Hakkı ŞENKESER 0 555 154 60 68

 

Satış Danışmanı (Seviye – 3) Eğitimi

Satış Danışmanı (Seviye - 3) Eğitimi, Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilmiş belgelendirme Kuruluşları tarafından yapılan ve Satış Danışmanı (Seviye – 3) Teorik ve Performans Sınavı olmak üzere iki aşamada yapılan MYK Belgelendirme sınavına yönelik bir hazırlık eğitimidir.

 

Satış Danışmanı (Seviye – 3) Eğitiminin Amacı

Satış Danışmanı (Seviye 3) mesleğinin, eğitim almış ve nitelik kazandırılmış kişiler tarafından yürütülmesi ve çalışmalarda kalitenin artırılması için adayların sahip olması gereken nitelikleri, bilgi, beceri ve yetkinlikleri tanımlamak. Adayların, geçerli ve güvenilir bir belge ile mesleki yeterliliğini kanıtlamasına olanak vermek. Eğitim sistemine, sınav ve belgelendirme kuruluşlarına referans ve kaynak oluşturmaktır.

Bu Eğitim MYK tarafından yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşları tarafından yapılan Satış Danışmanı (Seviye – 3) sınavlarına yönelik bir eğitimdir.

 

Satış Danışmanı (Seviye-3) Eğitim Detayları

Konu: Satış Danışmanı (Seviye – 3) Eğitimi

Tarih: Mayıs ayı içerisinde; Hafta içi grubu (Salı, Perşembe) akşam 18:00 / 21:00 saatlerinde. Hafta sonu grubu (Cumartesi, Pazar ) 16:00 / 19:00  saatleri arasında ve tekrarlayan haftalarda talebe göre yeni eğitim grupları açılacaktır.

 

Satış Danışmanı (Seviye-3) Eğitim Süresi: Günde 3 Saat, Toplam da 36 Saat sürecek 6 haftalık bir eğitimdir.

 

Eğitmen: Selda ÖZYEŞİL

Eğitim Ücreti: 500 TL+KDV

Eğitim Yeri: Nilpark AVM Karaman Mahallesi İzmir Yolu Caddesi No:90 Kat:4 Nilüfer Bursa

 

Satış Danışmanı (Seviye-3) Eğitimi Ayrıntılı Bilgi İçin

Eğitmen Selda ÖZYEŞİL 0 541 252 55 65

Eğitim Danışmanı Hakkı ŞENKESER 0 555 154 60 68

 

Satış Danışmanı (Seviye - 3) Eğitimine Kimler Katılabilir?

Satış Danışmanı (Seviye – 3) Mesleki Yeterlilik Belgesini almak isteyenler,

Satış Danışmanı olmak isteyen tüm sektör çalışanları bu eğitime katılabilir.

 

Satış Danışmanı (Seviye-3) Eğitimi İçin Başvuru Ön Şartı var mıdır?

Satış Danışmanı eğitimi ve belgesi almak için herhangi bir başvuru ön şartı bulunmamaktadır. Herkes bu belgeyi almak üzere başvuruda bulunabilir.

 

Satış Danışmanı (Seviye - 3) Eğitiminin İçeriği

Bu eğitim, işletmelerin satış ve pazarlama ekiplerinde satış temsilcisi veya danışmanı olarak görev alan ya da bu alanda kariyer hedefleyenlerin hem belgelendirilmesi hem de bilgi ve yetkinliklerini geliştirmeye yönelik olarak düzenlenmekte ve içerik olarak da MYK, Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından Satış Danışmanı (Seviye -3 ) Ulusal Yeterlilikleri referans alınarak hazırlanmış ve aşağıdaki konu başlıklarını içeren bir eğitimdir.

İş Sağlığı ve Güvenliği,

Çevre Koruma ve İş Organizasyonu 

Satış Uygulamaları

 

Satış Danışmanı (Seviye - 3) Eğitimi Sonrasındaki Kazanımlarınız

Adayın, sektöre yönelik olarak mesleki eğitimini almış ve devamında Satış Danışmanı (Seviye - 3 ) MYK Mesleki Yeterlilik Belgesini almış profesyonel satış danışmanlarının yetiştirilmesi. Burada oluşacak kaynağın sektörün önde gelen firmalarına iş gücü olarak servis edilmesidir.

 

ÖZEL KUTLU Eğitim Kurumları