HİZMETLERİMİZ

Sürücü Kursu

Sürücü Kursu

Sürücü Kursu

Ehliyet Randevusu Almak İçin Lütfen Linki Tıklayınız !

Ehliyet :

Kutlu Eğitim Kurumları olarak Sürücü Kursumuzda Bursa İlimiz ve ilçelerinde ehliyet almak isteyen tüm sürücü adaylarına en üst düzeyde eğitimler vermekteyiz.

Değerli sürücü adayları; Ülkemizdeki trafik kazalarını en aza indirmenin yolu muhakkak ki trafik kurallarına uymaktır. Trafik kurallarına uymak için ise öncelikle bunları teorik olarak bilmek ve sonrasında pratikte yapacağımız uygulamalar ile tecrübemizi arttırmamız gerekmektedir. Kurumumuz bu konuda sizlerin daha bilinçli bir sürücü olmanızı hedefliyor ve bunun için başta alanında uzman kadromuz olmak üzere ders programlarımız, modern dersliklerimiz, doğru eğitim materyallerimiz, son model araç filomuz, birebir direksiyon eğitimimiz ( bay ve bayan öğretmen seçimi ) ve iştigali oldukları eğitim sektöründe vizyon sahibi yönetim kadromuz ile sizlerin bilgili, duyarlı ve başarılı birer sürücü olmanız için çalışıyoruz.

Bu konuda bizlerden desteklerini esirgemeyen siz değerli sürücü adaylarımıza şimdiden teşekkürlerimizi sunar ; İş ve özel hayatınızda araç kullanırken kazasız günler geçirmenizi temenni ederiz.

Bursa' da Ehliyet sahibi olmak isteyen sürücü adayları Kutlu Sürücü Kursu' nda doğru eğitimi uygun ödeme koşulları ile gerçekleştirebilir, sizler için hazırladığımız özel ders programlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için lütfen: 0224 364 96 50 / 371 31 16 / 250 88 66

YENİ SÜRÜCÜ BELGESİ TÜRLERİ

A1 - 125 CC KADAR MOTOSİKLET

A2 - 35 KW KADAR MOTOSİKLET

B (ENGELLİ) - (ENGEL DURUMUNA GÖRE ÖZEL TEÇHİZATLI OTOMOBİL)

B (OTOMATİK) - OTOMOBİL VE KAMYONET (OTOMATİK ŞANZIMANLI)

B - OTOMOBİL VE KAMYONET

C (KAMYON) - KAMYON VE ÇEKİCİ

D (OTOBÜS) - OTOBÜS

CE (TIR) - KAMYON VE ÇEKİCİ (RÖMORKLU)

MTSK E-SINAV NEDİR ?

NASIL BAŞVURULUR ?

AŞAMALARI NELERDİR ?

2017 Yılında başlayan e-mtsk sınav uygulaması ile artık kursiyerlerimiz daha çabuk işlemlerini yapabilmektedir. Kursiyer kayıtlı olduğu dönemde yapılan teorik eğitimleri tamamladıktan sonra e-mtsk sınav ücretini yatırıp dekontu ile birlikte kursumuza gelerek e-sınava katılmak istediğini bildirir ise kursumuz söz konusu kursiyerin e-mtsk başvurusu ile ilgili gerekli işlemleri tamamlayarak kursiyerin e-mtsk sınavına katılmasını sağlamaktadır. E-mtsk teorik sınavına katılan adayın sınav sonucu sınav biter bitmez kendisine iletilmektedir. Başarısız olunması durumunda kursiyer hemen tekrar başvuru yapabilmektedir. Başarılı olduğu takdirde ise yapılacak olan ilk uygulama sınavına katılabilmektedir.

STAJYER SÜRÜCÜ BELGESİ NEDİR ?

Avrupa Birliği’ nin çatısını oluşturup uygulamasını ve cezaların belirlenmesini üye ülkelere bıraktığı stajyer sürücü belgesi uygulaması, 2016 yılı Ocak ayı itibariyle ülkemizde de uygulanmaya başlamıştır. Avrupa Birliği standartlarına göre her sürücü adayının belli bir bilgi, beceri, davranış, fiziksel ve zihinsel düzeyde olması, yazılı ve direksiyon sınavını geçmeleri gerekiyor. Teorik sınav 34 saatlik teorik eğitim sonunda merkezi olarak yılda en az beş kez yapılmaktadır. Ayrıca teorik eğitim aşamasını tamamlayan kursiyer daha sık yapılmakta olan mtsk e-sınavı’ na da katılabilmektedir. Kursiyer direksiyon sınavına ise direksiyon başında en az 14 derslik eğitimi tamamladıktan sonra katılabilmektedir.

Tüm sınavlardan başarılı olan kursiyer iki yıl geçerli olan stajyer sürücü belgesini almaya hak kazanmaktadır. Bu iki yıllık süre içerisinde 2 kez kırmızı ışık ihlali yapan, 2 kez hız limitini aşan, uyuşturucu ve alkollü maddelerin etkisiyle araç kullanan, asli kusurlu olarak ölümlü ve yaralamalı kazalara karışan ve bunların sonucunda 75 ceza puanını dolduran stajyer sürücülerin belgeleri iptal edilmektedir.

STAJYER SÜRÜCÜ BELGESİ İPTAL OLUNCA NE OLUR ?

Sürücü belgesi iptal edilen stajyer sürücüden psikoteknik değerlendirme raporu getirmesi istenir. Psikoteknik değerlendirme raporu sonucunda sürücü belgesini geri alabilir ibaresi yazıyor ise kişiye sürücü belgesi geri verilir. Ancak psikoteknik rapor sonucuna göre sürücü belgesini geri alması uygun görülmemiş ise tekrar sürücü kursuna kayıt yaptırmak zorundadır.

Sürücü kursu bursa, Ehliyet Bursa, Direksiyon dersi, Özel ders bursa, Kutlu Sürücü Kursu.