Hakkımızda

HAKKIMIZDA
Kutlu Eğitim Kurumları, eğitim hayatında edindiği bilgi ve birikimi toplumun yararına sunmayı amaçlıyor.

İşimizi Ciddiye Alıyoruz
Kutlu Eğitim Kurumları olarak, kursiyerlerimizin sahip oldukları haklar konusunda bilinçlenmelerini sağlayarak verilen eğitimlerin kalitesini arttırmak başlıca amacımızdır.

Eğitim Bizim İşimiz
Kursiyerlerimizin çevresindeki problemlere karşı duyarlı, yapıcı, araştıran, sorgulayan, sorumluluk sahibi kişiler olmalarına katkı sağlama gayretindeyiz. Modern eğitim sistemiyle desteklenmiş olan eğitim programlarımız, çevresine karşı doğru bir duruş sergileyen, Milli Kültür ve değerlerini koruyan, evrensel değerler çerçevesinde bu bilinci geliştirebilen öğrenme ve öğrendiğini de öğretme gayreti içinde olan bilgili bir toplum oluşturma düşüncesine sahibiz.

Doğru Yerdesiniz
Sürücü Kursları, Mesleki Yeterlilik Eğitim Merkezi (SRC&ODY&ÜDY), Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı (TMGD) Eğitim Merkezi, Tehlikeli Madde Taşımacılığı SRC5 (ADR) Mesleki Yeterlilik Eğitim Merkezi, İş Makineleri Operatörlüğü Kursu, Psikoteknik Değerlendirme Merkezi ve çok yeni ve prestijli bir meslek olan Tehlikeli madde güvenlik danışmanları için kurduğumuz Tmgd Ajansımız ile eğitimde hizmet kalitemizi her geçen gün yükseltmeye devam ediyoruz.